Dodaj ofertę

Wegańskie pączki we Wrocławiu

Tłusty Czwartek we Wrocławiu to prawdziwe pączkowe szaleństwo smaków! Coraz więcej miejsc wprowadza do swojej oferty nie tylko roślinną alternatywę tradycyjnych pączków, ale także ich zdrowszą, pieczoną i bezglutenową wersję. Sprawdź, gdzie można udać się tego dnia po pączki lub gdzie można zamówić je wcześniej:

  • Pochlebna zaprasza na pączki pieczone z konfiturą z dzikiej róży i lukrem hibiskusowym. Dostępne w czwartek od 9:00, ale ilość jest ograniczona. Można rezerwować – minimum 6 sztuk.
  • PieRogi Vegan & Vege zapewniają w tym roku aż dwa dni tłustego świętowania! Lokal zaprasza na tłustą środę i tłusty czwartek, gdzie w środę dostępne będą pączki pieczone: mix boksy 4 wegańskie smaki z jagodami i budyniem waniliowym, z kwaśną porzeczką z lukrem, z domową konfiturą z róży i malin, z lukrem i płatkami róży, z musem z mango. Opcja nr dwa to klasyczne pączki pieczone z domową konfiturą z róży i malin, z lukrem i płatkami róży.
    W tłusty czwartek dostępna będzie wyłącznie wersja pączków smażonych, z konfiturą różaną. Odbiór między 11:00 a 18:00. Zamówienia można składać do końca niedzieli. PieRogi postarają się o taką ilość, aby pączki były do kupienia również w lokalu od ręki zgodnie z zasadą – kto pierwszy ten lepszy.
  • Kantor ICE CAFFE, czyli lodziarnio – kawiarnia w samym środku rynku również szykuje się z ofertą wegańskich pączków. Pierwsze testowe były już dostępne w styczniu. Zapowiadają się smaczne, wegańskie pączki w wersji klasycznej.
  • Kasza i Pasza zaprasza na pączki tradycyjne i bezglutenowe, z maliną i z różą. Dodatkowo w lokalu pojawią się tego dnia prawdopodobnie również faworki.
  • Vega Bar Wegański w tym miejscu limit zamówień został już wyczerpany, ale pączki mają być również dostępne od ręki na miejscu – z marmoladą, budyniem waniliowym i budyniem czekoladowym, klasycznie z pudrem albo lukrem.
  • Kawastrofa zapewnia tego dnia pączki dostępne bez rezerwacji, tylko na miejscu. Od 10:00 do 18:00 lub do ostatniego pączka. Pieczony z konfiturą różaną z malinami oraz bostoński – pieczony z kremem waniliowym i polewą czekoladową.
  • Hardcore Muffins – przyjmują zamówienia do końca niedzieli przez formularz. W ofercie mixy: z marmoladą różaną i lukrem, z kremem Rafaello, curd mango-marakuja i krem pistacja z malinam. Pączek z marmoladą różaną i lukrem, Pączek z curdem mango-marakuja, Pączek z kremem budyniowo-kokosowym Rafaello, Pączek z kremem pistacjowym i domową frużeliną z malin.
  • Sorrir oferuje mniej tłustą alternatywę dla tradycyjnych pączków. W ofercie będą pieczone, bezglutenowe, wegańskie – nadzieniem czekoladowym i truskawkowym.
Saravana's Curry& Dosa Poprzedni post
Saravana’s Dosa & Curry ponownie we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój e-mail jest u nas bezpieczny.